Yapımcı Fevzi Siverek;Bülent Ersoy’a Destek Çıkan Ferhat Göçer’e Sert Sözler Söyledi


Yapımcı Fevzi Siverek;Bülent Ersoy’a Destek Çıkan  Ferhat Göçer’e Sert Sözler Söyledi

BÜLENT ERSOY’LA YOLLARINI AYIRAN YAPIMCISI, DİVA’YA DESTEK ÇIKAN FERHAT GÖÇER’E, “YANYANA GÖRÜNMEMEK İÇİN PROGRAMA BİLE GELMEDİ” DEDİ!

 

Herşey Ferhat Göçer’in konuk olduğu Son Fm deki Kadir Çetin’in programında sanatçıya sorduğu soruyla başladı.

Bülent Ersoy’un yapımcısı o dakikalarda basın bülteni ile Divayı topa tutmuş,magazin sitelerine bu haber bomba gibi düşmüştü.Tam bu esnada Dj Kadir Çetin yayında ki konuğu Ferhat Göçer’e bu konu hakkında ne düşünüyorsun diye sorunca ünlü sanatçı kısaca Bülent Ersoy incitilmemeli diyerek destek çıktı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/25616502.asp

Ertesi gün Hürriyet Gazetesi Kelebek ekinde yer alan bu açıklamalara yapımcı Siverekten zehir zemberek açıklama geldi.

Uçankuş sitesinin haberine göre Fevzi Siverek; Ferhat Göçeri reklam yapmakla ve 2 yüzlülükle suçladı.

http://www.ucankus.com/detay/116293/flas-b-ersoy-la-yollarini-ayiran-yapimcisi-diva-ya-destek-cikan-ferhat-gocer-e-yanyana-gorunmemek-icin-p

İşte o suçlamalar:

Bülent Ersoy’un bitmek bilmeyen kaprisleri ve kendisinin bir türlü kopamadığı yakın çevresi yüzünden Diva’nın programına son veren yapımcısı Fevzi Siverek, Diva’ya destek çıkan Ferhat Göçer’e ateş püskürdü:

“BÜLENT ERSOY’LA YANYANA BİLE GÖRÜNMEK İSTEMEYEN FERHAT GÖÇER ŞİMDİ REKLAM PEŞİNDE!..”

“Bu kadar riyakarlık olmaz. Ferhat Göçer, Bülent Ersoy’la yan yana bile görünmemek için Bülent hanımın programına bile gelmedi, katılmadı, şimdi reklam yapmak, konuya dahil olmak için neler söylüyor neler” dedi!..

Show TV’de program yaptıkları 17 hafta boyunca, Ferhat Göçer’in defalarca Bülent hanıma konuk olarak davet edildiğini hatırlatan Siverek, “Aylar boyunca, bahane üretti. Yok yurt dışındayım v.s v.s… Şimdi de kol kırılır yen içinde kalır diyor. Ne yapacaktık, program bitti diyip, susacak mıydık?.. Daha bitti dediğimiz anda, sabahın köründe 20 gazeteci aradı. Canım istedi, bitirdim mi diyecektim. Tüm gerçekleri bu halk bilmeli…” şeklinde konuştu.

Programın küçük bir kanalda değil Show TV gibi büyük bir kanalda yapıldığını hatırlatan Siverek şunları söyledi:

“İki kişiyle telefonda konuşup akış değiştiren biri… Biz bunlara tahammül edemedik. Kimse de edemez. Ayrıca biz Bülent hanımla iş ilişkimizi bitirdik. Ve o yanındakilerden kurtulabilirse yine her zaman beraber olabileceğimizi söyledik. Ama kurtulabileceğini sanmam… Ayrıca, Bülent hanımla düşman değiliz, iş dışında dostluğumuz aynen sürüyor. Bu Ferhat Göçer nerden çıktı hiç anlayamadım”

Siverek şöyle devam etti:

BU ÜLKEDE BAŞBAKAN’IN BİLE DOKUNULMAZILIĞI YOK, BÜLENT ERSOY’UN MU DOKUNULMAZLIĞI OLACAK!..”

“Ferhat Bey bir de demiş ki, Bülent Ersoy’un dokunulmazlığı olmalı… Yahu Ferhat Göçer uzayda mı yaşıyor. Bu ülkede Başbakan’ın bile dokunulmazlığı yok. Bülent Ersoy her yanlışı yapacak, 16 yaşındaki öğrenci kızı kolundan tutup stüdyodan atacak, biz de dokunulmazlığı var diye, aferin iyi yaptın mı diyeceğiz yani… Ferhat Göçer, keşke Bülent hanımın yanına konuk olarak gelseydi de görüşlerini onunla yüz yüze paylaşsaydı. Ama yan yana görünmek bile istemedi. Şimdi bu yaptığı iki yüzlülük”

Ferhat Göçer’in Kadir Çetin’e Yaptığı Açıklamalar İçin Tıklayın >>
Bir cevap yazın