Ferhat Göçer: ”Bülent Ersoy İncitilmemeli”


Ferhat Göçer: ”Bülent Ersoy İncitilmemeli”

Bülent Ersoy’a Ferhat Göçer’den destek!

”Bulent Ersoy İncitilmemeli”

Hollanda merkezli Son Fm’deki Kadir Çetin’in programı bu defa Ferhat Göçer’in Beykozda ki evinden canlı olarak gerçekleşti.Ev sahibi ve program konuğu Ferhat Göçer, gerek yeni albümü gerek ise gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kadir Çetin’in Ferhat Göçer’in evinden yaptığı radyo programına sosyal medyadan da mesajlar yağdı.Ferhat Göçer bir süre yeni akım radyoculuğun geldiği noktayı şaşkınlıkla karşılayıp, son fm’deki bu programın oluşumunu tebrik etti.

Yeni albümü “Kalbe Kiralık Aşklar”ın 2. video klibinin önümüzdeki günlerde sosyal medyadaki takipcileri arasında yapacağı anket ile değerlendirip çekileceğini açıklayan sanatçı 14 Şubat sevgililer gününde de yeni klibinin yayınlanacağını belirtti.

Kadir Çetin’in “kendine has bir sound’un vardı ve bu sound’un da birçok taklitleri piyasaya çıktı bu süreçte sanırım, bu albümde bu kalıbın dışına çıktın” demesi üzerine Ferhat Göçer yaratmış olduğu bu soundu ve formülasyonu birilerinin taklit etmeye başladığını ve bunların sayısı arttığı için bu albümde başka bir müzik kompozisyonu yarattığını açıkladı.Ferhat Göçer ise “Taklitler asıllarını yaşatmıyor, tam tersine zarar veriyor ve müzik dünyasında kısır bir döngü oluşturuyor” dedi.

Program sırasında Kadir Çetin’in Bülent Ersoy Show’un bittiği son dakika haberini duyurması üzerine Ferhat Göçer yapımcının Bülent Ersoy hakkında yaptığı açıklamaları sert bir dille eleştirerek “Ne olursa olsun kol kırılıp yen içinde kalmalıydı.Açıklamaları talihsiz buldum”dedi.
Bülent Ersoy’un kendi programına da konuk olduğunu ve sesi ile adeta müzik severleri büyülediğini söyleyen Ferhat Göçer, Bülent Ersoy gibi starların bazı dokunulmazlıkları olması gerektiğini ve ne yaşanmışsa da ortaya saçılmaması gerektiğini söyledi.Ferhat Göçer; Bülent Ersoy’un Show tv’de zorla program yapmak istiyormuş gibi gösterilmesinin yanlış olduğunu söyledi.Ayrıca, bu tür tekliflerin star kategorisindeki sanatçılara götürülürken ortaya çıkacak programların zorlukları olabileceği gerçeğinin yapımcılar tarafından hesaba katılması gerektiğini belirtti.

Bu arada programdan sonra gece klüplerinde remixleri ile olay yaratan Catwork Grubu da sanatçıyı evinde ziyarete geldi.Söz konusu yıldızı parlayan Catwork Music Engineers ile olay yaratacak bir yaz projesi çalışmalarına başladılar.

Programdan sonra ünlü sanatçı Ferhat Göçer evinde ağırladığı Catwork ve Kadir Çetin’i yemek çıkararak konuk severliğini de göstermiş oldu.
One thought on “Ferhat Göçer: ”Bülent Ersoy İncitilmemeli”

Bir cevap yazın