Şarkıcı Olmasaydım Anaokulu Öğretmeni Olurdum!


Şarkıcı Olmasaydım Anaokulu Öğretmeni Olurdum!

Geçtiğimiz gün Türkiye radyolarında bir ilk yaşandı.Ünlü Radyocu Kadir Çetin Emre Aydın’ı ofisinden canlı yayın yaparak Hollanda merkezli Son Fm’deki programına konuk aldı.
Kahkahaların havada uçuştuğu programda Dj Kadir Çetin ,Emre Aydın’a hem yeni albümü “Eylül Geldi Sonra” ya dair hem de özel hayatına dair çarpıcı sorular sordu.

Ünlü Radyocu Kadir Çetin her bekar sanatçıya sorulan “ne zaman evleneceksin?Hayatında biri var mı? ve çocuk yapmayı düşünüyo musun sorularına Emre Aydın’ın verdiği yanıt ilginçtİ.“Bugünler de neden bu doruyu çok sormaya başladılar acaba bana?Yoksa yaşım mı geldi?Ailem bu konuda her hangi bir baskı yapmıyor.Hatta konusu bile açılmıyor.Şuan da kız arkadaşım yok ve planlarım arasında evlenmek çocuk yapmak şimdilik yok.Ama çocuklara bayılıyorum.Şarkı söylüyor olmasaydım kesinlikle anaokulu öğretmeni olurdum”dedi.

Kadir Çetin’in dinleyicilerimizin merak ettiği sorulardan biri de Emre Aydın’ın kazandığı paraları ne yaptığı ve ne gibi yatırımlar yaptığını sorması üzerine sanatçı kahkaha atarak,”bence bunu dinleyiciler değil sen merak ediyorsun” dedi.Kadir Çetin ise,”samimi olmak gerekirse ben çok merak ediyorum”karşılığını verdi.Bunun üzerine Emre Aydın, çok yüklü parasının olmadığını hatta yakın zamanda arabasını bile sattığını ve kazandığı paraları annesine verdiğini itiraf etti.

Emre Aydın lise yıllarında yaşadığı bir anısını da programda paylaştı.O yıllar da müzik grubu olduğunu ve bugün o müzik grubunda olan müzisyenlerin çok iyi yerlerde mesleki kariyerlerini devam ettirdiğini söyledi ve ardından bombayı patlattı.”bu müzik grubuyla okulu asıp Alanya’ya gittik ve oradaki bütün barları, restorantları, çay bahçelerini gezdik.Ellerimizde müzik aletlerimiz ile kapı kapı dolaşarak sahneye çıkmak istedik ancak hiç kimse bize şans tanımadı.Aradan yıllar geçti ve ben albüm çıkarıp tanınmaya başlayınca neredeyse Alanya’nın bütün konser mekanlarından teklif gelmeye başladı.Son olarak çıktığımız Alanya Belediyesi halk konserine yaklaşık 30.000 kişi katılarak şarkılarımı hep bir ağızdan söyledi.

Programda dinleyicilerden gelen mesajlar okundu ve bu mesajları atanlar arasından 5 kişiye imzalı albüm dağıtıldı.Yeni albümünde ki şarkıların bazıları yayınlandı.Emre Aydın “bitti tebrikler” şarkısına klip çekileceğini açıkladı.

İşte çok konuşulan program;
Bir cevap yazın