Saran Holding Radyolarında Deprem!


Saran Holding Radyolarında Deprem!

Yıllardır Saran Holding Radyolarında değişmez adam olarak Genel Müdürlük yapan İlhan Uzundurukan görevinden alındı ve yerine Belkis Gülcan getirildi.

Deprem Reklam Departmanınıda Vurdu!

Sadettin Saran’ın yönetim kurulu başkanliğini yaptığı; Saran Holding radyolarında değişim sadece genel müdür koltuğunda yaşanmadı, Reklam sorumlusu Zuhal Yılmaz’da iddialara göre Belkıs Gülcan’ın isteği üzerine görevinden alındı ve istifası istendi, ardından 14 Ocak günü Zuhal Yılmaz bu görevinden ayrıldı. Ancak diğer satış sorumlusu Mustafa Kıyıcıoğlu ise görevinde kaldı.

Yayında da Değişim Bekleniyor

Belkıs Gülcan görevine başlar başlamaz kendi reklam ekibinide beraberinde getirdi. Fakat sadece reklam departmanlığında değil yayın tarafında’da değişiklikler olacağı ve yeni genel müdür koltuğuna oturan Gülcan’ın yine kendi ekibini getireceği konuşuluyor.

Daha Önce Ne Olmuştu?

Belkıs Gülcan son olarak Power Grup Genel Müdürlüğü görevini yaparken kısa süre önce Cem Hakko ile uyuşmazlık yaşamış ve ardından istifa etmişti.

Gülcan’ın Sadettin Saran ile yaptığı anlaşmada bütün isteklerinin yerine getirildiği ve şu anda radyolardan sorumlu tek yetkili olduğu iddia edildi.

Radyo dünyasının reklam kökenli deneyimli yöneticisi Belkıs Gülcan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

saranlogo
One thought on “Saran Holding Radyolarında Deprem!

Bir cevap yazın