TRT Fm’de Ajda Pekkan Rüzgarı!


TRT Fm’de Ajda Pekkan Rüzgarı!

TRT Fm de pazartesi geceleri yayınlanan “En Beğenilen” programının bu haftaki konuğu Süper Star Ajda Pekkan’dı

Ünlü müzik yapımcısı Samsun demir ve Enbe Orkestrası şefi Behzat Gerçeker!in beraber sundukları program bu hafta Ajda Pekkanın katılımı ve canlı performansı adeta kulakların pasını sildi.

Benim diyen radyoculara taş çıkartan Samsun Demir; programda akıcı konuşması ve düzgün türkçesi ile dinleyicileri kendine hayran bırakırken 10 parmağında 10 marifet olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

14 Şubat 2011 yılında Türkiye radyolarında ilk defa Kadir Çetin’in Slow Time’daki programına konuk olduktan sonra 2012 yılında da Kral Pop Tv de Mehmet Akbay’a çıkan Ajda Pekkan, bu süreden beri radyo programlarına konuk olarak katılmıyordu.

Yapımcısı Samsun Demir ve yeni albümünün Müzik Yönetmeni Behzat Gerçeker’i kıramayan Süper Star Ajda Pekkan, 26 Ocak 2015 Pazartesi gecesi 21:00-23:00 Arası  söz konusu ikilinin TRT FM’deki “En Beğenilen” programlarına konuk oldu.

İlk defa Sıla’dan şarkı aldı.

Ajda Pekkan, yeni albümünü Enbe Orkestrası ile hazırladığını belirtirken ilk defa Sıla’dan şarkı aldığını ve Sıla’ya hayran kaldığını söylerken sanatçıya övgü dolu sözler sarfetti.

Süper Star; daha önceki albümünde olduğu gibi Sinan Açıl ve  Gülşen’den de şarkı aldığını açıkladı.
Bir cevap yazın