Ayşe Hatun Önal’dan Best Fm Programcısına Hakaret!


Ayşe Hatun Önal’dan Best Fm Programcısına Hakaret!

Ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal geçtiğimiz gün Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk olmuştu.

Ayşe Hatun Önal;program ile ilgili radyo tarafından basına servis edilen bültendeki açıklamaların Cem Yılmaz ile olan bölümünün uydurma olduğunu ve Best Fm tarafından servis edilen basın bülteninin o kısmının asılsız olduğu ve hatta yalan haber servis edildiğini twitter hesabından sert bir dil ile açıkladı.

Bu açıklamanın ardından söz konusu Best Fm programcısı Yasemin Şefik ise Ayşe hatun Önal’ın iddia ettiği Cem Yılmaz kısımlarının konuşulmadığını kendi twitter hesabından doğrulayarak özür tweet’i attı.

Akıllarda kalan soru ise Ayşe Hatun Önal’ın ima ettiği gibi haber olmak için kurumun neden böyle asılsız bülten servis ettiği oldu.

Ayşe Hatun Önal attığı tweetinde;
“Dün Yasemin Şefik’in programına konuktum ve özel hayatım ile ilgili sorulara tek kelime cevap vermemiş olmama rağmen şu an ögreniyorum ki; birileri basına söylemediğim şeyleri servis etmiş Yasemin reklama ihtiyacın mı var terbiyesizlik bu yaptıgın” dedi.

Radyocu Yasemin Şefik de geri adım atarak şu açıklamayı yapma gereği duydu;

“Dün canlı yayın yaptığımız programda Ayse Hatun Önal Cem Yılmaz’ın adını vererek özel hayatıyla ilgili bir şey dememiştir!”

İŞTE BEST FM’İN HAZIRLADIĞI BASIN BÜLTENİ, BASINDA YER ALAN VE AYŞE HATUN ÖNAL’I RAHATSIZ EDEN O HABER; 

“Ayşe Hatun Önal, Best FM’in canlı yayınında Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Ayşe Hatun Önal çok konuşulacak ilginç açıklamalarda bulundu.

“Güm Güm” şarkımı yedi farklı aranjöre sırayla yaptırdığını ve zor beğendiğini anlatan şarkıcı; “Bir çok şeyden işimi yaparken vazgeçiyorum” deyince Yasemin Şefik “Çocuk yapmayı düşünüyor musun” diye sordu; “Rüyamda gördüm erkek çocuğum olacak. Çok istiyorum bir çocuğum olsun” diye yanıt verdi.

Ayşe Hatun Önal’ın programda konuşmadığım dediği ve best Fm tarafından servis edildiği söylenen asılsız bölüm:

“Cem Yılmaz ile düet yapar mısın sorusuna ise kaçamak cevap veren Ayşe Hatun Önal “Zeka var ama akıl yok” diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.”

Aylardır şarkıları radyolar, dijital satış platformlarında bir numara olan Ayşe Hatun Önal; “ Benim şarkılarım bir numara oldu. Hala da bir numara bundan rahatsız olan çok isim var.” dedi.

Şarkıcılık kariyerin 10 yılı geçti ama sen ilk kez canlı orkestrayla konserler yapıyorsun neden bu kadar bekledin sorusuna; “Zamanını belki de şimdi geldi. Derdim para olsaydı bende millet gibi mekan mekan gezip canlı konserler yapardım. Ben hep kendi müziğimi yaptım. İlk kez dj ile sahneye çıkıp playback yapan benim. İnsanlar o zaman şaşırıyorlardı. Şimdi ise herkes benim daha önce yaptığımı yapıyor” dedi.

‘Sahne hayatında hiç seni kesmeye çalıştılar mı?’ sorusuna ise; ‘Beni kimsenin kesmesine gerek yok. Ben kendi kendimi kestim zaten. 10 sene önce albüm yaptım. Korkudan sahneye çıkamıyordum. Daha yeni şubatta çıktım ilk kez’ diye yanıt verdi.

Farklı düet çalışmalarıyla da müzik severlerin karşısına çıkan Ayşe Hatun Önal; “Ayşe Özyılmazel ile beraber yurt dışına tatile çıktık. Telefonum çaldı. Şirketim Ricky Martin’le düet teklifi geldiğini söyledi. Ben de Ayşe’ye dönüp ‘Madonna’yla Ricky Martin arıyor, düet yapmak istiyorlar. Madonna hep ortalarda o yüzden Ricky Martin’le düet yapacağım’ dedim, inanmadı! Buna göre şimdi Madonna’yla düet yapabilirim” dedi.
Bir cevap yazın