Spotify’a Türkiye’den Rakip, Karnaval One!


Spotify’a Türkiye’den Rakip, Karnaval One!


Türkiye’de dijital platformların öncülüğünü yapan Karnaval Group, dünyaca ünlü Spotify uygulamasının benzeri olan Karnaval One’ı Kurdu!

Spotify Nedir?
Spotify İsveçli bir müzik veri akışı servisi olup, aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Univarsal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir. Sistem Windows,Mac Os X , Linux işletim sistemlerini kullanan bilgisayarların yanı sıra taşınabilir aygıtlardan Android, Windows Mobile, S60  işletim sistemlerini kullanan aygıtlar üzerinden erişilebilen bir dijital müzik platformu.

Standart üyelik ve premium üyelik seçenekleri var.Standart üyelikte sınırlı şarkı atlama ve reklamlar varken, premium üyelikte sınırsız şarkı atlama ve reklamsız müzik dinleme olanağı var.Uygulamanın 30 günlük reklamsız premium üyelik deneme hakkı bulunmakta.Bunun dışında aylık 9.99 lira ücret ile premium üyelik imkanı sağlıyor.

Karnaval One Nedir?
Karnaval One, sevilen radyoları dinlerken çalan şarkıları yönlendirerek kendi radyonuzu oluşturabildiğiniz, kesintisiz ve reklamsız bir müzik platformu.

Karnaval One dinlediğiniz şarkı bitmeden bir sonrakine geçebilme, kendini sınırlamadan şarkı listesini beğenilerine göre yönlendirme, favori radyo şovlarını, sesli Zaytung haberlerini ve güncel haberleri dinleyebilme özgürlüğü tanıyor.

Karnaval One Neleri Sunuyor?

-Reklamsız Müzik

– Limitsiz Şarkı Değiştirme

– Şarkı Listesini Yönlendirme

– Gündemi Yakın Takip

– En Sevilen Radyo Şovları

– Her Yerden Dinleme Fırsatı

ÜCRETLENDİRME : 

7 günlük ücretsiz deneme imkanı sunan Karnaval One’ın aylık üyeliği 5 TL , yıllık üyeliği 54 TL
Bir cevap yazın