Sibel Tüzün “Kaç Yıl Geçti Aradan”ı Yeniden Yorumladı!


Sibel Tüzün “Kaç Yıl Geçti Aradan”ı Yeniden Yorumladı!


Single albümü için Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Kaç Yıl Geçti Aradan”ı yeniden yorumlayan Sibel Tüzün, şarkısına çektiği video kliple de çok konuşuluyor. Çok beğenilen görüntüleriyle sosyal medyada gündem yaratan Sibel Tüzün  2 Mayıs’ta garajistanbul’da sahne alacak. 

Sibel Tüzün; prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın üstlendiği; Cihat Uğurel, Cem Ak, Kemal Özgür ve Burak Buluç’un aranjelerinin bulunduğu single albümüyle yazın en dinlenilen isimlerinden olacağının sinyalini şimdiden veriyor.

Sesiyle olduğu kadar fiziğiyle de beğeni toplayan Sibel Tüzün yeni projesi için çektirdiği fotoğrafları ve önceki gün ilk defa yayınlanan klibi ile de sosyal medyayı salladı.

The Istanbul Edition Otel’in kral dairesinde Muharrem Dokur‘un yönetmenliğinde şarkının Burak Buluç tarafından yapılan düzenlemesine çekilen klipte sergilediği görüntüleriyle “Türkiye’nin en seksi kadını” ünvanını da koruduğunu kanıtlayan  Sibel Tüzün aldığı iltifat dolu yorumlarla sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Sibel Tüzün 2 Mayıs Cuma günü garaj İstanbul’un o güne özel tasarlanmış sahnesinde, dünden bugüne tüm hit olmuş şarkılarından oluşan repertuarıyla vereceği konserde hayranlarına muhteşem dakikalar yaşatacak.

Şarkının klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.İlgili Haberler

Bir cevap yazın