Radyo Turkuvaz’da İki Dj ile Yollar Ayrıldı


Radyo Turkuvaz’da İki Dj ile Yollar Ayrıldı

Radyo Turkuvaz’da en sevilen iki yayıncı ile yollar ayrıldı,kafalarda ise soru işaretleri kaldı? Kanki Canbaz ismiyle bilinen Radyocu Erol Canbaz ve Çiğdem İkiz’in Cuma günü çıkışları verildi.

İşlerine Neden Son Verildi?
Birinci iddia:Bilindiği üzere Cigdem İkiz fog tv’de Kanki Canbaz’da Trt Avaz’da  ikinci (ek) iş yapıyorlardı kulislerde konuşulan birinci iddia soz konusu iki radyocunun yönetimin izni olmadan bu işleri yapıyor olması.

İkinci iddia: Füsun Alkan ile başlayan radyonun pop müzik yayın akışı ve bu kulvardaki yayıncıların kadroya dahil edilip arabesk yada tematik radyo  dj’lerinin adım adım kurumdan uzaklaştırılması.

Üçüncü iddia: Bunların hepsi bahane olması ve  İbrahim Sadri yönetimindeki Radyo Turkuvaz’ın yeniden yapılanması ile yüksek bütçeli  bir çok radyocunun kadroya dahil olmasından sonra (Hop Dedik Ayhan,Gönül Dostu Füsun,Pınar Rating) beklenen reklam satış hedeflerini bir türlü yakalayamamış olması ile zarar eden radyonun küçülmeye gitmesi, üstüne üstlük bir de  şuan meydana gelen ekonomik kriz nedeniyle işten çıkarma yapılıyor olması,piyangonun’da adı geçen yayıncılara vurmuş olması?

İddialar böyle bakalım kurumun sorumlusu İbrahim Sadri veya ayrılan Erol Canbaz ve Çiğdem İkiz  bu konuda bir açıklama yapacak mı?
One thought on “Radyo Turkuvaz’da İki Dj ile Yollar Ayrıldı

  1. selda

    dinlenmiyor bu radyo ben bu güne kadar hiç bir yerde rastlamadım çıkın 100 araç cevirin radyo hafızasına bir göz atın …aynı şekilde 100 kişiyi cevirin sorun 10 b radyonun adını bilmez ibrahim sadri ne yapsınki kendi gibi iyi turkce konusan kimse yok hepsi abuk subuk fusun bed ses beni rahastsız ediyo diğerleri zaten sokaktan ahmet mehmet ne farkı varki

Bir cevap yazın