Radyo Slow Time’da Ayrılık!


Radyo Slow Time’da Ayrılık!

Bir zamanlar Power Fm’de yıldızı parlayan radyo programcısı Cem Ceminay’ın son olarak çalıştığı Radyo Slow time ile yolu ayrıldı.

Kulislerde konuşulan iddiya göre radyonun tarzına aykırı formatı olduğu ve slow müzik yayını yapan radyoda sabah saatlerinde talk show yapıyor olması.

Bir başka iddia ise Cem Ceminay’ın beklenen reklam gelirini elde edememiş olması ve bu nedenle yönetimin yada Genel Müdür; Belkıs Gülcan’ın ünlü radyocu ile yollarını ayırdığı yönünde.

Geçtiğimiz günlerde radyonun 4. yaşını canlı yayında kutlayan Cem Ceminay’ın Belkıs Gülcan yönetmindeki çalışma süresi kısa oldu.

slowtime doğum günü

 

Bilindiği üzere Belkıs Gülcan Sadettin Saran’ın sahibi olduğu Saran Holding Radyolarına hem reyting hem de gelirlerini artırmak üzere gelmiş ve bu konuda yönetim ile yaptığı anlaşma gereği yüksek bütçeli programları yayından kaldırma ve kadroda küçülme kararı almıştı. Radyo Trafik, Radyo Spor, Radyo Müzik, Slow Time olarak toplam 4 radyoda benzer operasyonların devam edeceğide iddialar arasında.

Gülcan’ın Cem Ceminay Operasyonu ve bundan sonra yapılacak işlemlerde bu doğrultuda adımlar atacağı, hatta Berna Kaytaz’ın yayın yönetmeni olarak atanmasının ardından Radyo Müzik ve Slow Time Müzik Direktörlerininde yakında kurum ile yollarının ayrılacağı konuşuluyor.

Bundan sonraki süreçte Radyo Faresi olarak hem Cem Ceminay’a hemde adı Radyo Slow Time’dan ”Radio Slow Time” a dönüşen radyoya yayın hayatında başarılar diliyoruz.
Bir cevap yazın