NTV Spor Radyo El Değiştirdi! Yayın Yönetmeni Veda Etti!


NTV Spor Radyo El Değiştirdi! Yayın Yönetmeni Veda Etti!

Gazeteci Yavuz Semerci’nin satın aldığı NTV Spor Radyo’nun kapatılmasıyla ilgili NTV Spor Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan şu açıklamayı yaptı :

“Bugün itibariyle, 3 Haziran 2013 günü başlamış olduğumNtvSpor Radyo Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrılmış bulunmaktayım.NtvSpor Radyo’nun frekansı (87.7) 3 Mart Pazartesi gününden itibaren gazeteci büyüğümüz Yavuz Semerci’nin sahipliğine geçecektir.

yavuz semerci

Grubumuzun aldığı bu karar elbette benim ve ekibim adına üzücü olmakla birlikte, bana ve ekibime Doğuş Yayın Grubu’nda en az NTVSpor Radyo markası kadar kıymetli diğer mecraalarda görevler teklif edilmiştir.

Ancak şahsım, Ilgaz Çınar ve İlker Duralı olarak bu

prestijli görevlere teşekkür ederek kurumdan ayrılmak istediğimizi bildirdik.

9 ay hizmetinde bulunduğumuz, işimizi son derece doğru yaptığımız bu binadan kimseye kırgın ve küskün ayrılmadığımızı bildirmek isterim.

Yeni tanımama rağmen süreçte son derece samimi yaklaşımlarını gördüğüm sayın Görkem Yaşayan’a hürmetlerimi iletiyorum.

Bana inanıp NtvSpor Radyo Genel Yayın Yönetmenliği gibi önemli bir markanın sorumluluğunu teslim eden Fuat Akdağ ağabeyime teşekkürlerimi sunuyorum.

M3367S-4507

Ekibimle beraber önümüzdeki dönemde nasıl devam edeceğimize dair bir yol haritası belirleyeceğiz. Profesyonel bir ortamda 9 ay geçirmenin ve işini iyi yapmanın verdiği huzurla Doğuş Grubu’na veda ediyoruz.

Mevzuunun özeti budur. Dramatizasyona, ajitasyona, durumdan mağduriyet devşirmeye gerek yoktur.

Saygılarımla,

Mehmet AYAN

NTVSPOR RADYO YAYIN YÖNETMENİ
Bir cevap yazın