“Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları” Radyo 1’e transfer oldu!


“Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları” Radyo 1’e transfer oldu!

2012 Yılından beri yayında olan Türkiye radyolarının tek radyo müzik belgesel sohbet programı “Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları” porogramı Türkiye’nin radyodaki ilk sesi TRT Radyo 1’e transfer oldu.

1960’lı yıllardan günümüze müzik endüstrisinin önemli yorumcu ve müzisyenlerinin hayatlarını ve üretimlerini anlattığı “Müziğin Kilometre Taşları” üçüncü sezonunda Türkiye radyolarının en geniş erişimli radyolarından biri olan yüzü aşkın noktada yayında olan Radyo 1 ‘de olacak.

Daha önceki iki sezonda yayınlanan röportajları kitap olarak basılan ve bu alanda da bir ilke imza atan “Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları” Her Pazar saat 21:00’de müziği sadece dinlemek isteyenlerin değil müziği anlamak isteyenlerin programı olacak. Program her pazar 21:00’de Radyo 1’de yayınlanacak.

Programın bu pazarki konuğu 2000’lerde yayınladığı bestelerle popüler müzik dünyasına damgasını vuran Ersay Üner olacak. Ersay Üner Radyo 1’de Michael Kuyucu’ya Demet Akalın ile tanışmasını, hitlerinin hikayelerini ve müzik kariyerinde yaşadığı evreleri anlatacak. “Müziğin Kilometre Taşları” TRT Radyo 1 ‘de her pazar farklı bir konu ve konukla dinleyicileri ile buluşacak.