“Cem Yılmaz Beni Galaya Çağırmadı”


“Cem Yılmaz Beni Galaya Çağırmadı”

Çeşitli dizilerde oynayan ve son olarak’ta Kertenkele de rol alan Seda Telciler, single çalışması Bembeyaz ile Numberone Türk Fm’e konuk oldu.

Oyunculuğu ve söylediği şarkılar ile son zamanlarda dİkkatleri üzerine çeken Seda, “Kadir Çetin ile Numberone Star” programında canlı olarak Fransızca şarkı’da söyledi.

Cem Yılmaz İle Sadece Arkadaşız

Medya da çıkan Cem yılmaz ile aşk yaşıyor iddialarının sorulması üzerine konuya açıklık getiren şarkıcı, “Cem sadece arkadaşım” dedi. Kadir Çetin’in neden böyel bir dedikodu haber olarak çıktı hatta siz gözlerden uzak mekanlarda buluşmuşssunuz ve hatta Cem Yılmaz sizin şarkınızı twitter adresinden paylaşmış buna ne diyeceksiniz diye sorunca,sanatçının cevabı ilginç oldu.

Cem Yılmaz Galaya Davet Etmedi

Cem Yılmaz’ın Vahşi Batı filminde ufak bir rolü olduğunu ve bu filmde arkadaş olduklarını,sonrasında arkadaşlıklarının devam ettiğini fakat uzun zamandır da görüşmediğini söyledi.Cem Yılmaz’ın son filmini izlemediğini hatta galasına davet edilmediğini de sözlerine ekledi.

Kösem Sultan’ı Oynamak İsterdim

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinin deneme çekimlerine gittiğini ancak kabul edilmediğini söylerken aslında bu dizide “Kösem Sultan” Karakterini oynamayı çok istediğini de anlattı.