Buray, Number1 Türk FM’e Konuk Oldu!


Buray, Number1 Türk FM’e Konuk Oldu!

k
“İstersen” şarkısıyla son dönemlerde en iyi çıkış yapan ismi Buray, Numberone Türk Fm’de, “Kadir Çetin ile Numberone Star” Programına konuk oldu.

İkinci klibini “sen sevdamısın” isimli şarkıya çekeceğini söyleyen Buray, müzik dışında özel hayatı ile ilgili ilginç olayları da canlı yayında dinleyicilerle paylaştı.

Melbourne’de yaşadığı yıllarda Avusturalya’nın meşhur hayvanları Kuala ve kanguruları sokakta çok sık gördüğünü ve buna oradaki halkın alışık olduğunu söyledi.

“Kanguru Eti Yedim, Kangurudan Kurban Kesiliyor!”

Kadir Çetin’in orada Kanguru eti yedin mi? Kangurudan kurban kesiliyormuydu sorusuna;

“Evet yedim sert bir eti var keçi eti gibi ve ayrıca Avusturalyadaki müslümanlar kurban olarak kesiyordu,kanguru geviş getirdiği için kurban olarak kesilmesinde bence de sakınca yoktur ”şeklinde cevap verdi.

Şöhret olduktan sonra İstanbulda çok işlek bir cadde’de araç kullanan birinin yol ortasında kendisini görüp el frenini çekip yanına geldiğini ve selfie çekip trafiği kilitlediğini buna çok şaşırdığını söyledi.

Yine şöhret ile beraber imza günlerinde gençlerin sevinçten ağlamaları hatta yere düşüp bayılmalarının inanılmaz bir şaşkınlık yarattığını ama sonra buna alışmaya başladığını sözlerine ekledi.

Yurt dışında müzik çalışmalarını yaparken,bir gün albüm yapıp şöhret olmayı hayal etmediğini,sürecin kendiliğinden geliştiğini anlattı.

Hatta şarkılarını Sony Müzik Türkiye genel müdürü Şemsettin Bey’e Skype’tan yolladığını ve bu sayede adım attığını anlattı.