Sihirli Mikrofon Ödül Töreni Bu Akşam Gerçekleşiyor


Sihirli Mikrofon Ödül Töreni Bu Akşam Gerçekleşiyor

Ödül Gecesi Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin Görkemli Salonu Ana Tiyatro’da Gerçekleşecek!

Sihirli Mirkofon Radyo Ödülleri ödül gecesi, bu akşam, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi – Ana Tiyatro’da, 20:00’deki açılış kokteylinin ardından, saat 21:00’de gerçekleşecek.

MustafaDemir

Fatih Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen,

 “3. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri için

Yıldızlar Buluşuyor!..” 

Radyolar; her gün milyonlarca insanımızın bazen çalışma arkadaşı, bazen içlerindeki coşkunun sesi, mutluluğunu, acılarını paylaşan yegâne dostu, bazen de haber kanalı olarak günün her saatinde halkımız için gece gündüz demeden,  görünmeyen ses olarak hizmet veriyorlar. Radyoları ve radyocuları motive etmek, günlük yaşamlarımızdaki önemlerini belirtmek, onları hak ettikleri yerlere taşımak amacıyla, “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” hayata geçirildi.

Türkiye’nin İlk ve Tek “Radyo Ödülleri”!

Yılın en iyi radyo, radyocu ve radyo programlarının yarıştığı, dinleyicilerin oylarıyla belirlenen “3. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” Türkiye’de radyoculuk sektöründe gerçekleştirilen ilk ve tek yarışma olma özelliğini taşıyor. Bu yıl Türkiye genelindeki yerel ve ulusal radyoların dahil olduğu, yayın ve program içeriklerine göre 17 kategoride gerçekleştirilen yarışma; www.sihirlimikrofon.org internet sitesi üzerinden, yurtiçinden ve yurtdışından radyo dinleyicilerinin oylamaları usulü ile yapılıyor. Yarışma kategorileri şu şekilde sıralanıyor: Yılın En İyi Pop Radyosu, Yılın En İyi Talk (Konuşan) Radyosu, Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu, Yılın En İyi Slow Müzik Radyosu, Yılın En İyi Haber Radyosu, Yılın En İyi Spor Radyosu, Yılın En İyi Tematik Radyosu, Yılın En İyi Halk Müziği Radyosu, Yılın En İyi Arabesk Radyosu, Yılın En İyi Yerel Radyosu, Yılın En İyi Üniversite Radyosu, Yılın En İyi Radyo Konuk Programı, Yılın En İyi Şiir Edebiyat Programı, Yılın En İyi Radyo Show Programcısı, Yılın En İyi Radyo Programcısı, Yılın En İyi Yerel Radyo Programcısı, Yılın En iyi Radyo Portalı. 15-17 Ocak 2015 tarihleri arasında ön elemesi gerçekleştirilen yarışmanın ikinci oylaması için 19 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arası belirlendi.

Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’ne Güçlü Destek!

Radyoların yaşamımızdaki öneminden yola çıkılarak, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri, Fatih Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçiriliyor! Belediye Başkanı Mustafa Demir’in bizzat destek verdiği ve öncülük ettiği organizasyon ile radyolar ve radyocular unutulmuyor, radyo sektörünün en başarılıları ödüllendiriliyor, hayatımızdaki “ses”ler görünür kılınıyor!

Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde Yıldızlar Geçidi!

Gecede, Mustafa Ceceli’nin müzik direktörlüğünde, 25 kişilik orkestranın canlı performansıyla konuklara müzik ziyafeti yaşatılacak! Aynı zamanda; Funda Arar, Gökhan Türkmen, Bengü ve Emre Aydın’ın seslendirecekleri şarkılar ile ödül gecesi yıldızlaşacak. İş, sanat, spor, siyaset camiasının ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de gecede yer alması bekleniyor. Bugüne kadar radyocuların destek verdiği sanatçılar, bu kez isimlerini her gün anons edenlere bizzat destek için gecede yerlerini alacaklar. Muhteşem sahne showları, sürpriz katılımlar ve Ceyhun Yılmaz’ın sunumuyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşatılacak!

SM_OdulGecesi

Gecede Ödül Yağmuru!

“3. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” gecesinde radyo, radyocu ve radyo programcıları arasından halkın oyları ile zirveye yerleşen kategori birincileri şık bir ödül ile ödüllendirilecekler. 17 kategorinin birincilerinin her biri ödülünü ünlü bir sanatçının elinden alacak! Ayrıca, gecede farklı dallarda özel ödüller de verilecek.

 
Bir cevap yazın