Show Radyo’da Özgün Bir Program ”Başıboş Saatler”!


Show Radyo’da Özgün Bir Program ”Başıboş Saatler”!

47 Merkez ve Digitürk 414.Kanalda yayın yapan Show Radyo’da  1 yılı geride bırakan “Başıboş Saatler” en çok konuşulan programlarından biri oldu.

Show Radyo ortaklarından ve Genel Müdürü Cüneyt Büyükyaka, avukatlığının yanı sıra bu programla bir de mesleki kariyerine radyoculuğu eklemiş oldu.

Cumartesi geceleri 20:00-22:00 arasında yayında olan Büyükyaka sadece nostaljik şarkılar yayınlamıyor Yeşilçam filmlerinden replikler ve unutulmayan filmlerin hikayeleri ile şarkılarına da yer veriyor.

Bu güne kadar yayınlanan nostalji programlarından farklı olan Başıboş Saatler içerik zengini bir yapım olarak dikkat çekiyor.Gerek Facebook sayfası gerekse twitter adresinden oldukça ilgi gören program tekrarları Podcast bölümünde yer alıyor.

Show Radyo yayın akışına bakıldığında hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağındaki Nihat ve Matrax hariç diğer programlar bu program kadar dikkat çekmiyor,bu da gösteriyor ki “Başıboş Saatler”  Programı özenle hazırlanıyor diğer programlarda ise hazırlık yapılmadan farkli içerikleri olmadan yayınlanıyor.

Programın tekrarı ise pazar geceleri 23:00-01:00 arasında yayınlanıyor fakat ufak bir düzeltme yapalım Show Radyo sayfasında programın tekrar saati 23:00-02:00 olarak yanlış yazılmış,bunuda hatırlatmış olalım.
Bir cevap yazın