Show Radyo ve Radyo Viva Çalışanlarının Maaşlarını Nihat Sırdar Ödedi!


Show Radyo ve Radyo Viva Çalışanlarının Maaşlarını Nihat Sırdar Ödedi!

Maddi sıkıntılar yaşayan Show Radyo ve Radyo Viva’da ilginç gelişmeler yaşanıyor.Çalışanlarının maaşını ödeyebilmek için Show Radyo ve Radyo Viva şaşırtıcı bir yola başvurdu ve Nihat Sırdar’dan borç para istedi.

Cüneyt Büyükyaka’nın genel koordinatörlüğünü yaptığı ve yanlış yönetim politikaları ile sıkıntılı günler yaşayan Show Radyo ve Radyo Viva yayıncılarına olan maaş ödemelerini yapmamaları halinde yayıncıların yayınlara çıkmayacakları, diğer yandan reklam ve teknik personelin de görevlerinin başına geçmeyeceklerini yönetime bildirdikleri öğrenildi.Böylece kurum içinde ciddi bir ayaklanmanın meydana geldiği ortaya çıktı.

Bunun üzerine Show Radyo ve Radyo Viva yönetiminin, yayıncıları olan Nihat Sırdar’dan borç para istediği, Nihat Sırdar’ın da sadece personelin 1,5 aylık maaş ödemelerini yerine getirdikleri takdirde borç para vereceği bilgisi edinildi.

Bu teklifi kabul eden Satış Ofisi, Nihat Sırdar’dan aldığı borç para ile şirket personelinin ödenmeyen 1,5 aylık maaş ödemelerini yerine getirdi. Ayrılan personellerin de ödemelerini gerçekleştirmiş oldular. Böylece yeni bir skandala daha imza atılmadan tüm personel bugünkü görevine devam etti.

Sevilen radyocu Nihat Sırdar’ın bu hareketi kurum içerisinde büyük beğeni topladı.

Ayrıca Show Radyo ve Radyo Viva’nın satışına yönelik çalışmaların sürdüğü, geçtiğimiz günlerde Sony Music firmasının yetkililerinin yine Satış Ofisi binasına gelerek görüşmeler yaptıkları ancak net bir satış işlemi konusunda herhangi bir anlaşmanın sağlanmadığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.