Show Radyo – Radyo Viva’da Yönetim Deiğişikliği!


Show Radyo – Radyo Viva’da Yönetim Deiğişikliği!

Eski Kanal D Reklam Müdürü  Sevin Ergun Sefada ve yine eski Doğan Medya Grubu Ceo’su Murat Saygı‘nın TMSF’den yaklaşık 20 milyon liraya satın aldıkları Show Radyo,Radyo Viva ve Viva Tv de üst düzey değişikliğe gidildi.

Yapılan değişikliğe göre:

Show Radyo ve Radyo Viva Yayın yönetmeni Ender Uslu daha pasif bir göreve atanarak Show Radyo Radyo Viva,Viva Tv,Viva Digital şirketlerinin icra kurulu üyeliğine atandı.Bu atama ile Uslu aktif görevlerinden ziyade daha yukarıda yönetim ile alınan  kararlara imza atacak daha pasif bir  pozisyona getirildi.

Hafta içi her sabah Radyo Viva’da 09:00-10:00 Saatleri arasında”İnce Ayar” isimli haber programı sunan  Özay Şendir ise: Show Radyo Radyo – Viva Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.Başarılı programcı Şendir aynı saat aralığında ”İnce Ayar” isimli programını da yapmaya devam edecek.

Söz konusu grubun teknik müdür’ü Murat Seymen ise yine her iki radyonun Genel Yayın Yönetmeni yardımcılığı görevine atandı.

Yüksel Alemdar her iki radyoda Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine devam ediyor.

Nihan Köymen  yine her iki radyonunda Kurumsal İletişim Yönetmeni olarak görevini sürdürüyor.

Reklam Grup Başkanlığı görevini yürüten Yelda Arslan Şefkatli aynı görevine devam ediyor.

Show Radyo ortaklarından ve Show Radyo’da ”Başıboş Saatler” isimli programı sunan başarılı radyocu Cüneyt Büyükyaka ; her iki radyodaki ”Genel Müdürlük” görevine devam ediyor.

Alınan bu kararların 1 ocak 2015 tarihi itibarıyla uygulamaya koyulucağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

 

 
Bir cevap yazın