Rafet El Roman Haciko Gecesinde Sevgilisine Nasıl Haykırdı?


Rafet El Roman Haciko Gecesinde Sevgilisine Nasıl Haykırdı?

Ömür Gedik’in kurduğu HAÇİKO, önceki akşam Ataköy Sheraton’da balo düzenledi.

Gecede ‘Altın Pati Ödül Töreni’ de yapıldı. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın üstlendiği gecede Rafet El Roman, Ferhat Göçer, Selçuk Ural, Atiye ve Ajda Pekkan sahneye çıktı.

Sanatçılar, şarkılarını ENBE Orkestrası eşliğinde seslendirdi. Geceye katılan hayvanseverler, toplam 77 hayvanın bir yıllık bakımını üstlendi.
Ferhat Göçer’in beş hayvanın bir yıllık bakımını üstlenmek için gönüllü olduğu baloda Avrupa Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli de 10 hayvanın bir yıllık masrafını karşılamak için açık artırmaya sunulan Mustafa Kemal Atatürk tablosunu 10 bin liraya satın aldı.

Rafet El Roman, bir dönem polemik yaşadığı sevgilisi Ceren’in babası Atilla Kaplakarslan ile HAÇİKO’nun balo gecesinde bir araya geldi. Rafet El Roman, “Seni Seviyorum” şarkısını okuduktan sonra sevgilisi Ceren Kaplakarslan’a “Seni seviyorum” diye seslendi. Ünlü şarkıcı, evlilik sorularına da “Ceren’le evlenmek istiyorum. O ve çocuklarımla tüm ömrümü mutlu geçirmek istiyorum. 2014 yılında sürpriz bir evlilik olabilir. Ama henüz alınmış bir karar yok” yanıtını verdi.
rafet ceren kalpakaslan
Bir cevap yazın