Radyocu Eftelya’dan Hande Ünsal, Hakan Peker ve Rafet El Roman ile İlgili Şaşırtan Açıklamalar!


Radyocu Eftelya’dan Hande Ünsal, Hakan Peker ve Rafet El Roman ile İlgili Şaşırtan Açıklamalar!

Kanal D’deki 2.Sayfa programının konuğu Radyo D’de program yapan Eftelya’ydı.Radyocu Eftelya merak edilen sorulara dürüstlük ile cevap verdi.

Programın sunucularından “kavga ettiğin ünlü oldu mu?” sorusu gelmesi üzerine, “oldu herkes beni dobralığımla biliyor.Niran Ünsal’ın kızı Hande Ünsal ile Dream Tv’deki programım öncesinde baya  gerildik.Şarkı söylerken sesi yetmedi, yani yetmedi demek istemiyorum da zor bir şarkı söylemek istedi “yalnız çiçek” şarkısını söylemek istedi, söyleyemedi.Ben ona istersen başka bir şarkı, sesinin parladığı bi şarkı seç dedim bozuldu.Halbuki yardım etmek istedim ona bi kaç dakika sonra tekrar aynı şarkıyı denedi yine söyleyemedi.Sonra ben sizden negatif elektrik alıyorum dedi.Ben kalakaldım aslında motive etmeye çalıştım onu öyle söyleyince çekmeyelim o zaman programı dedim.” dedi ve başka bir program konuğu Hakan Peker’den bahsetti.

“Hakan Peker çok asabiydi şarkı söylerken elinde bi yer sıyrılmış stresten şarkı bittiğinde elini kanatmıştı” dedi.

Sunuculardan gelen diğer bir soruya ise şaşırtıcı bir yanıt verdi.

“Sosyal medyadan ünlülerden veya başkalarından ilginç teklifler alıyor musun direkt mesaj olarak?”

“en son geçtiğimiz pazar gecesi beni şaşırtan bi dm geldi.Şaşırdım dm’den gelince, ergenler yapıyor bunu.Mesaj atan kişi 30 kişi falan takip ediyor beni takip etmiyor ama stalklıyor galiba.Çok çekicisin ama yalnızsın anlamıyorum bu hayatı şeklinde mesaj attı bana.Bizim bir tanışıklığımız olur bu mesajı atar ama bir tanışıklığımız da yok.Mesajı kabul bile etmedim.” dedi.

Rafet El Roman’dan geldiği söylenen mesaj sunucuların merakı üzerine sesli bir şekilde okundu  “Eftelya hanım nasılsınız? hem başarılı ,çekici hemde güzelsiniz ama hep yalnızsınız ben bu hayatı anlayamıyorum. Sizden yalnızım şarkımı çalmanızı istiyorum.”Mesajın okunmasının ardından sunucular Rafet El Roman DM’den yürümüyor roman yazıyor dediler.

Buna karşılık Eftelya, “her kuşun eti yenmez.İnsanların kime ne yazdığına dikkat etmesi lazım.19 yıldır İstanbul’da yaşıyorum kimseyle reklam aşkım olmamıştır diye ekledi.

2.Sayfa’ya her katıldığında dobra açıklamalarda bulunan Eftelya’ya Hande Ünsal ve Rafet El Roman’dan ne tepki geleceği ise merak konusu.