Radyo Viva’da Neler Oluyor?


Radyo Viva’da Neler Oluyor?

Viva’da Neler Oluyor?
29 aralık pazar akşam saatlerinde bir kadın programcı 30 aralık pazartesi icin “yarın yılın son günü, yılın son programında görüşmek üzere” diyerek büyük bir gafa imza attı.

Bugunde (30 aralık) teknik problemler kendini başgösteriyor, yayındaki programcı Çağla’nın programda anonsu sırasında sesi yayına gitmedi, sonra yarıda kesildi sonra ise sesi geldi fakat bu sefer de anonsu sırasında sesi patladı, ciddi anlamda kulak tırmaladı, dinleyicilerin çoğu frekans degiştirmiş olmalı.

Akşam saatlerinde Okan Arslan adlı yayıncı ertesi günü yeni yıl ilan ederek bugün yılın son programı ve yarın yeni yıla gireceğiz dedikten sonra tekrar gelen bir mesaj yada uyarı üzerine ise ; ”yarın yılın son günü  bugün ayın 30’u  yarın  31 i diyerek” yılbaşı gecesi yarın ifadesini kullanarak   dalgınlığını düzeltti.

Murat Saygı ve Sevin Ergun tarafından satın alındıktan sonra buna benzer problemler hiç bitmedi. Ender Uslu yönetiminde burada saymayacağımız bir çok hatalar da artarak yaşanmaya devam ediyor.

Ender Uslu ya iki radyo yükünü kaldıramıyor yada bunları görmüyor veya Radyo Viva üvey evlat muamelesi görüyor, ağırlık ve dikkati Show Radyo’ya mı?veriyor sorularını akla getirdi.
Bir cevap yazın