Ömür Gedik : Başbakanın Davetine Çağrılsaydım…


Ömür Gedik : Başbakanın Davetine Çağrılsaydım…

Single albumu “Bekle Bekle” ile Radyocu Kadir Çetin’in sorularını yanıtlayan Ömur Gedik, hayvanlar ile ilgili “Haçiko”projesinin 4 yılı geride bıraktığını ve kendisinden sonrada kızının bu projeye sahip çıkacağını söyledi. Uçankuş’un haberine göre bakın keyifli programda neler yaşandı.

Radyo Dünyası adlı dijital radyo platformunda yer alan Türkçe Radyo ve Ayvuz Semerci’nin haber radyosu Radyo 24’ün ortak yayınında Kadir Çetin’e konuk alan güzel şarkıcı eskiden şarkı söylerken kendisini eleştirenlerin artik kalmadığını ve şarkıcı olarak’ta toplumun kendisini kabullendiğini söyledi.

Başbakanın Davetine Çağrılsaydım…

Başbakanın davetine katılan sanatçılara yapılan eleştirileri de haksız bulan Ömür Gedik, kendisinin davet edilmediğini ama edilseydi de gidebileceğini belirtti. Ayrıca sanatçıların siyasetçiler ile halk arasında köprü olması gerektiğini bir anlamda her siyasi parti temsilcilerine; halkın sorunlarını ve ülkenin görünmeyen problemlerini aktarmanın bir görev olduğunu ifade etti.

Şahan Gökbakar’ın sosyal medyada eleştiri oklarına karşı verdiği ağır cevaplar konusunda da haklı olduğunu soyledi.

Evlilik Sorusuna İlginç Cevap

Ferhat Göçer ile evlilik duşunmediğini ilişkilerini hayatın akışına bıraktıklarını söylerken, 1 kız , 6 kedi 10 köpek annesi olduğunu ve bundan sonra da çocuk yapmayı düşünmediğini söyledi.

Haberin Tamamı İçin Tıklayın >>
Bir cevap yazın