“MÜTEMADİYEN” HAKAN PEKER 


“MÜTEMADİYEN” HAKAN PEKER 

Müzik dünyasında 22 yılı geride bırakan Hakan Peker, önümüzdeki hafta yeni şarkısı Mütemadiyen’i müzikseverlerle buluşturacak. Dijital ortamda satışa sunulacak şarkısının tanıtımı için ünlü fotoğrafçı Lara Sayılgan’a poz veren Hakan Peker, aradan geçen yıllara rağmen formundan birşey kaybetmediğini kanıtlayan fotoğraflarıyla da çok konuşulacak. Ünlü şarkıcı, ‘mütemadiyen’ genç kalmanın sırrını ise şöyle açıklıyor: 

22 yılda 15 albüme imza atan Hakan Peker; sözü ve müziği Yusuf Gültekin‘e düzenlemesi Volga Tamöz’e ait yeni şarkısı “Mütamadiyen” ile yaza hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.  Şarkısının tanıtımı için çektirdiği yeni fotoğraflarıyla gündeme gelen Hakan Peker,  stylingini Alex Kokoskeriya’nın yaptığı, Lara Sayılgan’ın çektiği fotograflarda modellere taş çıkartıyor. Hakan Peker, genç kalmanın sırrını ise “ Alkol, sigara, gece yaşantısı yok. Karşılığında iyi bir uyku, sağlıklı beslenme ve bolca hareket var” diye özetliyor.

Hakan Peker önümüzdeki günlerde yeni şarkısı “Mütemadiyen”in klibi için de Türkiye’nin en gözde mankenlerinden biriyle kamera karşısına geçecek.  Yeni projesinden çok ümitli olduğunu belirten ünlü şarkıcı “ Mütemadiyen şarkısı beni çok heyecanlandırdı. İlk duyduğumda müthiş bir enerji hissettim. Bugüne kadar hissetiğim şarkıların hepsi dinleyiciye de geçti. Mütemadiyen’in de aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum” diyor.
Bir cevap yazın