Murat Dalkılıç Radyocularla Buluştu


Murat Dalkılıç Radyocularla Buluştu

Son albümü henüz fiziki satışta olmamasına rağmen çıkış şarkısı ”Bu Nasıl Aşk” ile radyo listelerinde hızla üst sıralara yükselen Murat Dalkılıç Radyocularla buluştu.

PPR Ajans Selma Semiz ve radyo danışmanı Mine Ayman’ın Beşiktaş Balmumcuda yer alan ajasn’ın teras katında organize ettiği buluşmada bir çok radyocu hazır bulunurken yeni albüm şarkıları dinletildi,ardından pasta kesildi.

Söz konusu buluşmada sanatçı tüm radyocularla tek tek yakından ilgilendi hepsi ile fotoğraf çektirdi.

Magazincilerle de sohbet eden sanatçı daha önce Serdar Ortaç’ın sunduğu ve şimdi ise Tv8 de kendisinin  sunumuyla  başlayan ”Söyle Söyleyebilirsen” adlı yarışma programının  heyecan verdiğini ve televizyon programı sunmaktan keyif aldığını açıkladı.

Gecenin espirisi Best Fm’in en çok dinlenen sabah programcısı Cem Arslan (Gazoz) dan geldi,ünlü radyocu teras katının üstünde yer alan balkon katına bakarak sanatçıya ”Murat seni orada balkon konuşması yapmanı beklerken yanımızda gördük” dedi.

Sanatçı Derine ve Kördüğüm adlı şarkılarının kliplerini de izlettirerek radyoculardan tam not aldı.

Murat Dalkılıç çıkışta ise önümüzdeki hafta satış noktalarında yer alacak olan yeni albümünü radyoculara dağıatarak herkese teşekkür etti.
Bir cevap yazın