Kerimcan Durmaz Şarkıcı Olacak!


Kerimcan Durmaz Şarkıcı Olacak!

Kerimcan Durmaz ilk defa bir radyoya konuk oldu. Kadir Çetin’in Numberone Türk Fm’de ki programına konuk olan Kerimcan, bomba açıklamalarda bulundu.

Kadir Çetin “yakında şarkı çıkarmayı planladığını duydum doğru mu?” diye sorunca Kerimcan Durmaz, “ sesim güzel bana uyan beni anlatan o şarkıyı bulunca çıkarıcam kimler ne sesler şarkı söylüyor ben neden söylemeyeyim.Aranjesini de Ozan Çolakoğlu’nun yapmasını istiyorum.” şeklinde cevapladı.

Kadir Çetin’in Türkiye’de ki kadınları bakımlı buluyor musunu sorusu üzerine “yüzde ellisi bakımlı diğerleri saçını toplayıp gözlük takıp sokağa çıkıyor git bi mahallendeki kuaföre fön çektir küçükte olsa bi makyaj yap yani çok kızıyorum onlara” diye cevap verdi.

Evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı düşünür mü sorusuna “ buna cevap verebilmem için çok erken 10-15 yıl sonra ne olacağını bilemem üç nokta koyuyorum bu soruya” dedi.

Komik ve eğlenceli karakteri ile tanıdığımız Kerimcan’ın Jet Sosyete gibi bir dizide oynamak ister mi diye sorulduğunda teklifi kabul edeceğini “Gülse’nin omzuna kucağına falan atlarım” sözleri ile dile getirdi.