Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma Albüm Çıkarttı!


Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma Albüm Çıkarttı!

Hafta içi her gün Metro FM’de sundukları “Ara Gaz” programıyla işe gidiş trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma “ARA GAZ – Gaz Kesmeyen Şarkılar” özel seçkisiyle enerjisi en yüksek, en etkileyici şarkıları bir araya getiriyor!

Albümü iTunes üzerinden hemen satın almak için: http://apple.co/1NGBM3y

EMI – UNIVERSAL MUSIC TÜRKİYE etiketiyle müzikseverlerle buluşan bu derleme albümde DJ Rasimcan’dan The Avaner’a, Albeezy’den Maroon 5’a birçok değerli sanatçı ve grubun son dönemde müzik listelerinde damgasını vurmuş hitleri yer alıyor.

Metro FM ve EMI – Universal Müzik Türkiye işbirliğiyle yayınlanan bu albümde günümüz popüler müziğinin en güzel örneklerinin oluşturduğu ahengi çok seveceksiniz! DJ Rasimcan’ın büyük ilgi gören, müzik listelerinde üst sıralara yerleşen ve Shazam Türkiye TOP100 Listesi’nde #1 numaraya yerleşen yeni single’ı ‘Looking Down’ ile açılan albüm hiç hız kesmeden devam eden 14 şarkıdan oluşuyor. Reggae müzikteki eşsiz tarzını Hip Hop, R&B ve Reggaeton ile harmanlayan AlBeezy ‘Million’ ve yaptığı işlerle müzikseverlerin gönlünü fetheden rap şarkıcısı, söz yazarı ve yapımcı Baby Brown’ın son hiti ‘Oriental Poison (feat. AlBeezy)’ da bu albümde sizleri bekliyor!

“Ara Gaz – Gaz Kesmeyen Şarkılar”ın listesi şöyle:
DJ Rasimcan – Looking Down (ft. K-Young)
Albeezy – Million
Baby Brown – Oriental Posion 2 (ft. AlBeezy)
Ronna Riva – Morenita
Tamta – Unloved
Feder – Goodbye (ft. Lyse)
The Avener – To Let Myself Go (ft. Ane Brun)
Kwabs – Walk
Maroon 5 – Sugar
Nick Jonas – Jealous
David Guetta – Dangerous (ft. Sam Martin)
Nicki Minaj – Super Bass
Fergie – L.A LOVE (la la) (ft. YG)
Dawin – Dessert

Her sabah Ara Gaz’ın yarattığı enerji patlamasını günün her anında yaşayabilmek için bu albümü yanınızdan ayırmayın! “Ara Gaz – Gaz Kesmeyen Şarkılar”ı dinlemeden geçmeyin!