İstanbul Kent Fm’de Dört Yeni Programcı!


İstanbul Kent Fm’de Dört Yeni Programcı!

İstanbul’da 98.0 frekansından yayın yapan ve nostaljik şarkılar yayınlayan İstanbul Kent Fm,  bünyesine dört yeni programcı dahil etti.

Türkiye’nin iki önemli habercisini ve iki önemli oyuncusunu kadrosuna dahil eden İstanbul Kent Fm’de iki yeni program başladı.

Dünya’dan Bi Haber

Her cuma 21:00 – 00:00 arası İstanbul Kent Fm’ de  Özgür Çakmakcı ve Alişer Delek dinleyicileri Dünyadan bi haber olmaya davet ediyor. İki önemli habercinin hayatlarında haberden başka neler var, eskimeyen eskilerde nasıl gülmüşler nasıl eğlenmişler hepsi ”Dünyadan bi haber” programında.

Kapak 

Birçok tv dizisi ve sinama filminde yer almış Türkiye’nin iki jönü Sarp Akkay ve Kerem Fırtına’nın hazırladığı Kapak programı her pazar  22:00 – 00:00 arası İstanbul Kent Fm’de yayında.

Radyodan yapılan açıklamaya göre; bitiş saatini hiçbir zaman bilmediğimiz Kapak, bazen tam 00:00’da, bazen de 02:00’da bitiyor. Bolca canlı telefon bağlantısı alınan programda bolca sohbet ve bolca eskimeyen eskiler var ve her telden yerli yabancı slow haraketli şarkılar yer alıyor.
Bir cevap yazın