İdo Tatlıses Konuk Olduğu Gürdal Çakır’a Bilinmeyenlerini Anlattı


İdo Tatlıses Konuk Olduğu Gürdal Çakır’a Bilinmeyenlerini Anlattı

“Sonsuz Teşekkürler” isimli ilk albümüyle müzikseverlerle buluşan İdo Tatlıses, İstanbul FM Genel Yayın Yönetmeni Gürdal Çakır ‘ın stüdyo konuğuydu.

İdo Tatlıses şarkıları, dinleyici mesajları/telefonları ve gündeme dair sohbetler ile geçen programda sosyal medyada yer yerinden oynadı.

Babasının şarkılarını çok okumak istediğini söyleyen İdo, klasikleşmiş İbrahim Tatlıses şarkılarını sadece İbrahim Tatlıses’ten dinlemek gerektiğini vurguladı.

ÖYLE OLMAK BENDEN ÇOK ŞEY GÖTÜRÜR!

Gürdal Çakır ‘ın “insanların seni bu kadar çabuk benimsemesini neye bağlıyorsun?” sorusuna karşılık İdo, “burnu büyük olmak bana hiçbir şey katmaz, aksine benden çok şey götürür. Hem benim yetişme tarzım çocukluktan beri böyle. Burnu büyük olanlar mutlaka vardır ama ben hiçbir zaman onlardan olmayacağım. Olanlardan da rica ediyorum öyle olmayın, burnu büyük davranmaya hiç gerek yok” dedi.

HERKESTEN DAHA ÇOK HEYECANLANIYORUM…

Sevenlerinin telefon bağlantılarıyla katıldığı, samimi sohbetlere sahne olan programda İdo Tatlıses’e dinleyenlerle arasındaki bağ sorulduğundaysa Tatlıses, “ben onlardan daha çok heyecanlanıyorum, kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Umarım bu heyecan hiç bitmez” diye karşılık verdi.

BEN SAKLAYAN BİRİSİ DEĞİLİM!

İdo Tatlıses, aşk hayatını merak eden dinleyenlerine cevap olarak “aşk hayatım boş, kimseyle bir birlikteliğim yok, olsa zaten saklamam…” dedi. Bunun üzerine Gürdal Çakır’ın “ne zamandır yalnızsın? ” sorusunaysa “bir iki aydır yalnızım” diye karşılık verdi.
Bir cevap yazın