Hande Yener’den Alt Dudak!


Hande Yener’den Alt Dudak!

KRALİÇE HANDE YENER VE HİT REKORTMENİ ALTAN ÇETİN’DEN MÜKEMMEL “ALT DUDAK” BULUŞMASI

11 YIL SONRA YENİDEN!  HANDE YENER VE ALTAN ÇETİN BULUŞMASI

 HANDE YENER’DEN “ALT DUDAK” İLE YAZA ÖPÜCÜK

 

“Mükemmel” adını verdiği albüm çalışmasını önümüzdeki günlerde piyasaya çıkarmaya hazırlanan ve her yaptığı ile fark yaratan ünlü sanatçı Hande Yener, birlikte Türk pop müziği tarihinde unutulmayacak hitlere imza attığı ünlü söz yazarı Altan Çetin ile 11 yıl aradan sonra bu yazın hit şarkısı olarak gösterilen  “Alt Dudak”  eseri için buluştu.

Poll Production etiketiyle Polat Yağcı Prodüktörlüğünde müzik marketlerde yerini alacak olan “Mükemmel” albümünün öncesinde müzikseverlerin beğenisine sunulan ve müzik dünyasında Hande Yener-Altan Çetin büyük buluşması olarak işaret edilen  “Alt Dudak” şarkısının söz ve müziği ünlü söz yazarı Altan Çetin imzası taşırken düzenlemesi ünlü müzik adamı Volga Tamöz’e ait.

Hande Yener markasının farklılığının ortaya koyulduğu fotoğraf kareleri için Selim Akar fikir danışmanlığında Tayfun Çetinkaya’nın objektifine şarkının isminin yansıtıldığı fotoğraflar için poz verdi. “Mükemmel” albümünde bulunan diğer Altan Çetin eserleriyle, sevenlerine sürpriz yapmaya hazırlanan ünlü sanatçı Hande Yener, Berksan, Volga Tamöz ve Mert Ekren’in hitleriyle dolu  “Mükemmel” adını verdiği albümü için gün sayıyor.

 

 

 
Bir cevap yazın