Fizy 4.5 G Konserleri Aynı Anda 3 Farklı Şehirde!


Fizy 4.5 G Konserleri Aynı Anda 3 Farklı Şehirde!

Turkcell, 4.5G teknolojisi desteği verdiği müzik platformu Fizy’nin, kullanıma sunulması aynı anda farklı şehirlerde düzenlenen konserlerle kutlayacağını açıkladı.

Kutlama çerçevesinde 29 Mayıs Pazar günü saat 21:00’da İstanbul’da Murat Boz, Ankara’da Model, İzmir’de de Mustafa Sandal sahne alacak.Şirket konserlerin canlı yayınlanacağını bildirdi. Turkcell’in 4.5G teknolojisi desteği verdiği fizy, yeniözellikleriyle kullanıma sunuldu. Turkcell, Türkiye’nin popüler müzik platformlarından biri fizy’nin hizmete geçmesini 29 Mayıs Pazar günü saat 21:00’da İstanbul’da Murat Boz’un, Ankara’da Model’in, İzmir’de de Mustafa Sandal’ın sahne alacağı konserler ile kutlayacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, aynı anda 3 şehirde gerçekleşecek konserler için fizy’den canlı takip edebilecek. Aynı anda 3 şehirde gerçekleşecek konserler, fizy mobil uygulaması üzerinden yayınlanacak olup, tüm operatör kullanıcılarına açık olacak. 360 derece kayıt sistemi ile kaydedilecek olan konserler VR teknolojisi ile 6 ay boyunca fizy üzerinden izlenebilecek. Baştan sona tüm konserlerin kayıtları, konser öncesi görüntüleri ise fizy’nin özel içerikleri arasında 1 sene boyunca yer alacak. Açıklamada fizy’nin, video özelliği sayesinde kullanıcılara sevdikleri şarkıların videolarını izleme imkanı sunduğu ve videoların, çevrim dışı özelliği sayesinde internet bağlantısı yokken de izlenebildiği bildirildi.

Kullanıcıların fizy’de kendi ruh hallerine göre müzik, zevklerine uygun öneri, akıllı arama yeteneği, sanatçı sayfaları, şarkı ve video karışık çalma listesi oluşturabileceği özelliklerini bir arada bulabildiği, kilitli ekranda ya da arka planda iken video oynatabilme özelliği de sunulduğu, ara yüzüyle kolay kullanım sağlandığı belirtildi.İlgili Haberler