Film Setinde Radyo Programı Yapıldı!


Film Setinde Radyo Programı Yapıldı!

Ünlü radyocu İrfan Aslanhan dün gece Radyo Makinası programı ile film setinden Canlı Yayın yaptı. Genelde basından ve yayın organlarından sır gibi saklanan film setleri dün gece Alem FM dinleyicilerinin ziyaretine açıldı.

Senaryosunu başarılı oyuncu Orhan Aydın’ın yazdığı Yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı “Yola Geldik” adlı sinema filminin başrol oyuncularından olan Alem Fm’in başarılı programcısı İrfan Aslanhan Canlı Yayın sırasında hem çekimlere devam ederek hemde filmin oyuncuları ile birlikte de setten canlı yayınını gerçekleştirdi. Sevilen oyuncular Ferdi Kurtuldu, Meral Kaplan, Serkan Şengül’ünde konuk olduğu “Radyo Makinası” Programı’nda dinleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatılırken filmin senaristinden önemli açıklamalar geldi.

“RUSYAYA BU FİLMDEN AMBARGO VAR”

Usta oyuncu Orhan Aydın senaryoyu daha önceden yazdığını ve daha sonra fimde olan rus karakterlerini filmden çıkardığını ve onları Ukraynalı olarak değiştirdiğini itiraf etti. Rusya ve rus uçaklarının Türk Hava sahasını ihlal etmesinden sonra ülkemize uygulanmaya çalışılan ambargolara karşılık Filmlerimiz de çokça yer Verdiğimiz rus oyuncular Mankenler de nasibini aldı diyen Orhan Aydın Türk Sineması’ndan dünya’ya bir mesaj yolladı.

Çekimleri tüm hızla Sürmekte olan film 22 Nisanda Vizyona giriyor.