Emre Kaya:”Kazandığım Parayı Arsaya Yatırdım!”


Emre Kaya:”Kazandığım Parayı Arsaya Yatırdım!”

Emre Kaya Number1 Türk’te samimi açıklamalarda bulundu.

Müzik dünyasında birçok ünlü isme bestelediği şarkılarla adını duyuran daha sonra kendisinin seslendirdiği ‘Toz ve Tesekkür Ederim’ şarkılarıyla zirvede yer edinen başarılı müzisyen Emre Kaya Number1 Türk FM’de yayınlanan Kadir Çetin ile Number1 Star Programı’nın konuğu oldu.

Kendine has tarzıyla pop müziğe yeni bir soluk kazandıran şarkıcı samimi açıklamalarda bulundu.

Mesaj Adrese Teslim Edildi.

Ayna şarkısının sözlerinde ‘kafam kaldırmıyor hissiz sevişmeyi’ diyen Kaya bu söz ile aslında bir gönderme yapmak istediğini ve mesajın adrese teslim edildiğini söyledi.Şarkısında, yaşadığımız şu dönemde hızlı yaşayıp çabuk tüketme konusuna değinmek istediğini söyleyen şarkıcı; her şeyin hakkını vererek,hissedilerek yaşanması gerektiğini söyledi.

Arda Turan’ı Magazin Sayesinde Tanıdım.

Futbola olan ilgisizliğini anlatan sanatçı; hayatında hiç futbol oynamadığını ve ünlü futbolcu Arda Turan’ı yaklaşık bir sene önce futboldan değil magazin sayesinde tanıdığını söyledi.

Arkadaşımla Aynı Kıza Aşık Olsam Arkama Bakmadan Kaçarım.

Program sırasında zaman zaman dinleyicilerden gelen sorulara yanıt veren Kaya; ‘Arkadaşınla aynı kıza aşık olsan ne yapardın?’ sorusuna ‘ Hiç bana göre işler değil, arkama bakmadan kaçarım,çekilen ben olurum.’ diye yanıt verdi.

Kazandığım Parayı Arsaya Yatırırım.

Kazandığı parayı arsa alarak değerlendirdiğini söyleyen sanatçı ‘Başka hiçbir şeye yatırım yapmıyorum;parayı arsa ve ya dükkan alarak değerlendirmenin doğru olduğunu düşünüyorum.’ Dedi.

Ailemin Maddi Durumu Yerindeydi.

Albümü çıkmadan önce Ankarada yaşadığını söyleyen müzisyen daha önceki yaşantısının oldukça rahat olduğunu, babasının sahip olduğu inşaat şirketinde çalıştığını ancak o işlerin kendisine uygun olmadığını ve müzik konusunda başarılı olacağına dair inancı sebebiyle bu işe girdiğini ve şu anda sevdiği işi yaptığı için mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye’nin En İyi Bestecisi Ödülünü Aldım.

Geçtiğimiz yıllarda Zeynep Dizdar için bestelediği ‘Sana Güvenmiyorum’ şarkısı ile 2007 yılında Türkiye’nin en iyi bestecisi ödülünü aldığını, bu sebeple ‘Sana Güvenmiyorum’un’ diğer şarkılarından kendisi için farklı bir değeri ve anlamı olduğunu söyledi.