Demet Akalın’ın İlahi Adaleti!


Demet Akalın’ın İlahi Adaleti!

Demet Akalın yine REKOR kıracak! 

 

Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın, Rekor adını verdiği yeni albümünü bugün müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Şimdiye kadar yaptığı 7 albüm, 2 single ve 2 maxi single ile her defasında dinlenme rekorları kıran Demet Akalın; Rekor albümünün çıkış parçasını da İlahi Adalet olarak belirledi. 

 

Her şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Demet Akalın, Rekor albümünde  Burak Yeter, Cansu Kurtcu, Ceyhun Çelikten, Erden Kınay, Erem Yıldız, Erhan Bayrak, Erhan Karaduman, Ersay Üner, Fettah Can, Gökhan Özen, Gökhan Şahin, Hakkı Yalçın ve İdo Tatlıses gibi müzik dünyasının birbirinden ünlü isimleriyle çalıştı.

2014 yazına da şarkılarıyla damga vurmaya hazırlanan Demet Akalın, 16 şarkının yer aldığı yeni albümünün çıkış şarkısını da İlahi Adalet olarak belirledi. Sözü ve müziği Gökhan Özen ‘e düzenlemesi Erdem Kınay’a ait “İlahi Adalet” şarkısına çekilen klibin yönetmenliğini de albümün aynı zamanda kapak görselini de dizayn eden Müjdat Küpşi üstlendi.

Demet Akalın, Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak yeni albümü için çok heyecanlı olduğunu belirtirken “ Şarkım çıktıktan sonra görün “İllahi Adalet” nasıl yerini buluyor” dedi.

 
Bir cevap yazın