Cemil İpekçi:”Yeni nesil sanatçıların ukalalığının dersini hayat veriyor!”


Cemil İpekçi:”Yeni nesil sanatçıların ukalalığının dersini hayat veriyor!”

Cemil İpekçi Pal Fm’de Emel Yalçın’ın Konuğu oldu.İlk kez bir radyo programına konuk olan ünlü modacı bomba açıklamalar yaptı.

Cemil İpekçi bir kitap yazdığını ancak bu kitabı öldükten sonra yayınlatacağını, çünkü kitapta bahsettiği isimlerin hayatta olmaları halinde ortalığın çok fena karışacağını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Hande Yener ve Hadise hakkında yaptığı “rüküş” yorumlarının üzerine Hadise’nin “Gülüp geçiyorum” demesine çok sinirlenen İpekçi, “Hande Yener’i ilk defa bir mağazada tezgahtarlık yaparken tanıdım. Benim yanıma gelip şarkıcı olmak istediğini, sesinin güzel olduğunu ve Sezen Aksu ile tanışmak istediğini söylemişti. Hande’nin çok iyi sesi var. Sesi olan bir insanın abartılı giyinmesine gerek yok.

Hadise’nin sesi olup olmadığını ise anlayamadım. Sesini sevemedim. Rüküşlüğüne gelince, yaşı kaçki daha üç otuzluklar gibi giyiniyor. Zaten çok matah olsa İngiltere’de alkışlarlardı. Yorumuma gülüp geçmiş ama yeni nesil genç sanatçıların ukalalığının dersini hayat veriyor zaten.” dedi.