Cem Arslan’a Bıçaklı Saldırı!


Cem Arslan’a Bıçaklı Saldırı!

Gazoz Ağacı programıyla tanınan Best FM’de program yapan ünlü radyocu Cem Arslan, iş çıkışında bir kadının bıçaklı saldırısına uğradı.Bıçaklı saldırganın ifadesi ortaya çıktı

Ünlü Radyocu Cem Arslan’ı sırtından bıçaklayarak yaralayan Semanur Müge A.’nın emniyetteki ifadesinde “Cem beni kaçıracaktı. O beni kaçırmasın diye bıçakladım” dediği öğrenildi.

Olay geçtiğimiz günlerde  20.00 sıralarında Gümüşsuyu İnönü Caddesi üzerinde meydana geldi. Radyo programı bitince binadan ayrılan Arslan Taksim yönüne doğru yürürken arkasından yaklaşan Semanur Müge A. (40) isimli bir kadın tarafından ekmek bıçağıyla sırtından bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesiyle yere yığılan Arslan, çevredekiler tarafından hastaneye kaldırıldı. Arslan’ı bıçaklayan Semanur Müge A. gözaltına alındı.

BENİ KAÇIRACAKTI” İDDİASI
Cem Arslan’a yıllardır saplantılı bir hayranlık duyduğu ve daha önce de Arslan’a yakın olduğunu düşündüğü bir kadın radyocuya saldırdığı öğrenilen Semanur Müge A.’nın emniyetteki sorgusunda ilginç iddialar dikkat çekti. Beyoğlu Asayiş Büro’da sorgulanan Semanur Müge A.’nın ifadesinde, “Cem beni kaçıcaracaktı. Ben de o beni kaçırmasın diye bıçakladım. Eğer yapmasaydım daha farklı şeyler yaşanabilirdi” dediği öğrenildi.

CEM ARSLAN OLAY ANINI ANLATTI
Tedavisinin ardından taburcu olan Cem Arslan da olay anını şu sözlerle anlattı: “Bizim asistan çocuklarla birlikte Taksim’e doğru yürüyordum. Olay yerine geldiğimde bir el omzumdan dürtüyor zannettim. Biri bir şey diyor zannederek arkamı döndüm. Bu şahıs elinde bıçakla bana ‘geber’ diyerek darbeler atmaya çalışıyordu. O sırada ben bıçağı elinden aldım ve kendisini yere yatırdım. Çocuklara tutun, kaçmasın hemen de polisi arayın dedim. Bu konunun evveliyatı var. 2009’dan beri biz bununla uğraşıyoruz. Benimle bir ilişkisi olduğunu, çocuğu olduğunu, evli olduğumuz gibi bir hikayesi var kafasında. Bizim BEST FM’deki bayanlara da bu ilişkinin arasına girdikleri gerekçesiyle devamlı bıçakla saldırdı. Kendisiyle bir diyaloğum yok. Bana bir şey yapamadı zannederken arkadaşlar ‘Sırtından kan fışkırıyor’ dedi. Üzerimdeki mont beni kurtardı diyebilirim”

KADINA ŞİDDET UYGULUYORUM SANMIŞLAR
Arslan kendisi yaralıyken çevredekilerin kendisine tepki gösterdiğini belirterek, “İnsanlar olay anında bir erkeğin kadına şiddet uyguladığını sandılar. İnsanlar bana tepki gösterdi. Zaten polise de ihbar bu yönde gitmiş. Her yerde erkeklerin kadını darp olayı varken burada kadının bizi bıçakladı” dedi.

Semanur Müge A. İse ifadesi alındıktan sonra  serbest bırakıldı.Best Fm çalışanlarının bu yüzden tedirgin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bu tür tehditlerin radyo camiasında sık sık yaşandığı ve radyocuların tedirgin olduğu gelen bilgilerden.Cem Arslan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve böyle olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz.