Bilgin Gökberk Halk Radyo’da


Bilgin Gökberk Halk Radyo’da

Radyo Spor’da yaptığı program ile adından söz ettiren ve radyonun en çok dinlenen programı iken bir anda kurum ile yolllarını ayıran Bilgin Gökberk uzun süre radyolardan ayrı kalmıştı.

Aykırı yayınlarıyla takip edilen ve sevilen radyocular arasına giren Bilgin Gökberk Uzun süren suskunluğun ardından Halk Tv Radyo ile anlaştı.

Halk Tv’nin radyosu olan ve İstanbul’da  100.8 Frekansında yayın yapan Halk Radyo’nun perde arkasındaki genel müdürünün ise aynı zamanda Uryad Başkanı’da olan İlhan Uzundurukan olduğu ve Bilgin Gökberki, İlhan Bey’in getirdiği söyleniyor.

İlhan Uzundurkan, bünyesinde Radyo Spor’uda barındıran Saran Holding radyoları genel müdürü iken Bilgin Gökberk’te aynı dönemde Radyo Spor’da yayın yapıyordu.Belkıs Gülcan Uzundurukan’ın yerine genel müdür olunca kısa bir süre sonra Gökberk’te Radyo Spor’dan ayrılmıştı.Şimdi hem Uzundurukan hemde Gökberk yeniden bir radyoda bir araya gelmiş oldu.

İlhan Uuzndurkan geçtiğimiz aylara kadar sadece tv yayınını aktaran Halk Radyo’da Türkçe nostalji şarkılar yayınlatmaya başlamıştı.

“Bilgin Gökberk ile  Köyün Delisi” programı 30 Mart itibariyle Pazartesi, Salı ve Cuma günleri Saat 17:00 ile 19:00 arası siyaset ve spor içeriği ile  dinleyicilerle buluşacak.
One thought on “Bilgin Gökberk Halk Radyo’da

  1. Celal

    bu akşam halk tv radyo da köyün delisi lakaplı kişinin yaptığı programı bir süre esefle dinledim. Arayan kişilere bu kadar kaba davranan, bu kadar megalomanik ve patolojik kişilik yapısına sahip bir radyo sunucusuna hiç rastlamadım. Vatandaşın halk radyo ya olan sevgi ve ilgisini sabote etmek ve halkı halk radyodan soğutmak için özel olarak oraya oturtulmuş olduğunu düşünüyorum, lütfen o adama program yaptırmayın, halkın halk radyodan soğumasına sebep olmayın.

Bir cevap yazın