Best Fm’de Tasfiye Başladı


Best Fm’de Tasfiye Başladı

Geçtiğimiz günlerde Best Fm’de Bige Hattat’ın göreve gelmesi ile beraber kurumda önemli değişiklikler olacağını daha önce sizlere duyurmuştuk,çok geçmeden kurumdan bomba bir açıklama geldi ve şirketi zarara uğrattığı konuşulan Heytem Dağıstanlının görevine son verildiği bilgisi nazik bir şekilde basın duyuru ile açıklandı.Böylece Best Fm de tasfiye düğmesine basılmış oldu,bundan sonra’da gerek yayıncı gerekse diğer orta kademe yönetim kadrosunda değişiklikler olacağıda yine konuşulanlar arasında yer alıyor.

Dağıstanlının özellikle Radev konusunda Best Fm’i zarara uğrattığı ve bu yüzden son zamanlarda giderlerin azaltılması yönünde kemer sıkma politikasına gidildiği iddia ediliyor,hatta bu yüzden ”yıldız kadronun tasfiyesi gerçekleşiyor” deniliyordu.

İşte Best Fm Basın Açıklaması:

”1993 Yılından beri kurumumuzda farklı görevlerde yer alan ve son olarak da Best FM Genel Müdürlüğü görevini yürüten Sayın Heytem Dağıstanlı ile 10/10/2014 tarihi itibarıyla karşılıklı anlaşma neticesinde yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Birlikte pek çok başarılı çalışmaya imza attığımız Sayın Heytem Dağıstanlı’ya bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür eder, bundan sonraki iş yaşamında başarılar dileriz.”
Bir cevap yazın