Best Fm Arzu Çağlan ile Yollarını Ayırdı


Best Fm Arzu Çağlan ile Yollarını Ayırdı

Best FM’de uzun süredir program yapan Arzu Çağlan’ın işine son verildi.

Çağlan’ın Berkin Elvan ile ilgili yaptığı programda ağlaması üzerine görevine son verildiği söylenirken. Bir başka söylentiye göre ise Serdar Gökalp’in cenaze sırasında show programına devam ettiği için dinleyciden gelen eleştiri tweetini Arzu Çağlan’ın retweet ederek bir anlamda yayıncı arkadaşını eleştirmesi. Tabi ki konu ile ilgili Best Fm’den bir açıklama gelince durum daha da netleşecektir.

Bu arada Çağlan işine son verildiği haberini Twitter’dan ‘5 Şubat’ta 21.yılını dolduran programım yayınlarım nedeniyle yayından kaldırıldı. Gururluyum. Bilenler bilir, Best FM’in en çok dinlenen kuşağını götürüyordum. Ne bir RTÜK içerik cezam var, ne bir mahkemem. Tamamen keyfi bir karardır’ diyerek duyurdu.

Arzu Çağlan, ayrılığı ile ilgili twiterdan yaptığı açıklamada şunları söyledi :

“5 Şubat’ta 21.yılını dolduran programım yayınlarım nedeniyle yayından kaldırıldı. Gururluyum…

Bilenler bilir, Best Fm’in en çok dinlenen kuşağını götürüyordum. Ne bir RTUK içerik cezam var, ne bir mahkemem. Tamamen keyfi bir karardır.

Radyoyu arayanlara kendi isteği ile ayrıldı diyorlarmış, ayıp! Asla öyle bir şey yok. Neden ayrılayım. Üç gündür yaptığım programlar ortada.

21 yıldır o radyodayım. Benim sesimle açıldı yayın. Ve sıfırdan bugünlere geldiğimiz Emrah Hattat, kaçtı. Ofisten birine telefon açtırdı!

Haziran ayında gelecek yeni radyo araştırmasında çok yüksek bir ratingim olacaktı, bir kadının böyle bir başarısını kesmek istediler…

76 yaşında esnaf emeklisi bir babam var. Evimize bir kuruş haram girmez. Ben kimsenin yalakası olmadım, olmayacağım da. Babama saygımdan..

Ne çok dostum ne çok sevenim varmış. Benim dinleyicilerimle inanılmaz bir bağım vardır, hiç kopmaz. O nedenle, içim rahat.”
Buarada Arzu Çağlan’ın son zamanlarda ekip arkadaşları ile uyumsuz olduğu ve takım ruhuna aykırı hareketler ettiği’de söylentiler arasında yer alıyor,işten çıkarma konusunda Emrah Hattat’ın birikmiş olaylar nedeni ile yaşanan son Serdar Gökalp olayının bardağı taşıran son damla olduğu’da gelen dedikodular arasında olduğu iddia ediliyor.

arzu tweet
Bir cevap yazın