Başbakan Davutoğlu Kral Fm’e Konuk Oldu!


Başbakan Davutoğlu Kral Fm’e Konuk Oldu!

 

Kral Fm ve Kral TV ortak yayına katılan Davutoğlu, Mehmet Akbay’ın hazırlayıp sunduğu “Mehmet’in Gezegeni” başlıklı programda soruları cevapladı.

Davutoğlu, Akbay’ın, “Şarkılarla, türkülerle size biraz enerji verelim” sözleri üzerine, bu enerjiye ihtiyaçları olduğunu söyledi.

“ŞU ANDA KRALIN KARŞISINDASINIZ”

Akbay’ın “Şu anda bize göre kralın huzurundasınız Sayın Başbakanım. Kral bize göre halk. Halkın huzuruna hoş geldiniz” ifadelerine de Davutoğlu, “Teşekkür ederim, zaten sürekli huzurundayız.” şeklinde yanıt verdi.

Davutoğlu, Akbay’ın, programın 81 ilde dinlendiğini hatırlatması üzerine, “Türkiye’nin her köşesine selamlar. Kralın huzurunda, yani halkın huzurunda olmak çok güzel. Zaten eğer sizin maskeniz varsa, karşıda da perdeler, maskeler oluşur. Ama siz açık ve samimi olduğunuzda ki önemli olan hayatın füsunlu hali bir anlamda. Onun için bütün Türkiye’nin her köşesindeki dinleyicilerimize, izleyicilerimize selamlarımı iletiyorum.” diye konuştu.

Mehmet Akbay, Periscope ile şarkı arasında canlı yayına bağlanarak  çalan şarkıya ritim tutarak eşlik eden Davutoğlu’nu çekip takipçileri ile paylaştı.

İzlemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayın…
http://www.kralmuzik.com.tr/kral-tv/videolar/programlar/kral-tv-haber/basbakan-davutoglunu-hic-boyle-gormediniz7
Bir cevap yazın