Ayşe Hatun Önal:”Sesinde Ajda Pekkan Tınısı Var Diyorlar.”


Ayşe Hatun Önal:”Sesinde Ajda Pekkan Tınısı Var Diyorlar.”Ayşe Hatun Önal Kadir Çetin’in Number1 fm/tv & Number1 Türk fm/tv’ de yayınlanan Number1 Star programına konuk oldu.

Geçtiğimiz günlerde Kadir Çetin’in radyo programına katılan Ayşe Hatun Önal’ın samimi ve eğlenceli sohbeti dinleyenleri eğlendirdi.

Kadir Çetin’in dinleyicilerden gelen “kendisi çok sinirli duruyor, yanlış bi şey söylesen kafa atacakmış gibi duruyor normal hayatında da öyle midir?” mesajını okuması üzerine “Kameraların olduğu yerde bir gerginlik oluyor bende.Koruma iç güdüsü galiba bir soğuk duruşum oluyor.Arkadaşlarıma sormanız lazım bence ben iyiyim, güzelim, espriliyim, komiğim.Ama her an kafa atabilirim” deyip kahkahalar attı.

“Sesinde Ajda Pekkan Tınısı Var Diyorlar”
“Dur dünyam adlı şarkını duyduğumuzda Ajda Pekkan yeni şarkı çıkarttı sandık.” diye söyleyen Kadir Çetin’e;
“Öyle yorumlar oluyor arada sesinde Ajda tınısı alıyoruz diyorlar” dedi.

“Dağda Doğdum”
Nerelisin? diye soran Kadir Çetin’e, “Adanalıyım ben, dağda doğdum ama kütüğümde Ceyhan yazılı.Bir dönem Osmaniye, bir dönem Ceyhan’da yaşadım.Babamlar Türkmen aşireti.Annem Osmaniyeli bi tarafı Malatyalı.” diye cevap verdi.
“Sen Adana’da doğdun yani” diye yineliyen Kadir Çetin’e “Dağda doğdum dedim ya, kafa atacağım şimdi sana” diyerek güldü ve dinleyiciden gelen mesaja atıfta bulundu.Kadir Çetin’in “O zaman sana dağda mı doğdun? deyince kızma” demesi üzerine Ayşe Hatun Önal,”Dağlı de bana hoşuma gider.” dedi.

Komik diyaloglara da sahne olan radyo programında, “Diyelim ki dünya batıyor yapmadığın neyi yapmak istersin?” sorusu üzerine ünlü şarkıcı,”Amazonlara gitmek isterdim yılanların arasına kendimi atardım.”Kadir Çetin’in, “Orada karşına ayı çıksa ne yaparsın?” sorusuna, “Ben teslim olurum 3 kulfu bir elham, sana geliyorum yarab diye ayıya koşarım, çabuk bitsin diye.Belki ayıya doğru koşunca ayı noluyoruz diye bi şey yapmaz.”deyip kahkahalar attı.

Önümüzdeki günlerde İki şarkı çıkaracağını da belirten Ayşe Hatun Önal, şarkıların isimlerini “su damlası” ve “sen kere ben” olarak açıkladı.