Alem Fm’de Hangi Program Yayından Kaldırıldı?


Alem Fm’de Hangi Program Yayından Kaldırıldı?
Alem’in Keyfi Yerinde Değil mi?
Nihat Sırdar ve Zeki Kayhan Coşkun’un Show Radyo’ya geçmesiyle beraber rating kaybı yaşadığı konuşulan Alem Fm’de sular durulmuyor.Son 3 aydır radyo araştırmasını gizli alan Alem Fm Nihat Sırdar’a alternatif olarak sabah saatlerinde denediği Yavuz Semercinin ardından “Alemin Üstadları da” tutmayıp beklenen ratingi alamayınca değişikliğe giderek bu programı da sonlandırma kararı aldı.
“Yoğun Akıcı” Yayında Olacak.

Okan Bayülgen’in yazar ekibinden, aynı zamanda sosyal medya fenomenleri Tolga Uyken ve Enes Buladı Alem FM ile anlaşma sağladı.

Böylece “Alem’in Üstadları” yayından kaldırılarak yerini “Yoğun Akıcı” programına bırakmış oldu.Hafta içi her sabah 07:00 – 09:00 saatleri arasında Alem FM’de yayında olacak programın sunucuları internet dünyasında “Yalan Dolan” olarak tanınıyor.

Radyoculuk Geçmişleri Yok

Tolga Uyken ve Enes Buladı ikilisinin Radyoculuk kariyeri olmadığı ve ilk kez radyo programı yapacak olmaları çok büyük risk olarak görülürken, daha önce de “Üstadlar” konusunda  yapılan eleştirileri duymamazlıktan gelen Yayın Yönetmeni Giray Güngör’ün  o dönem “Ortada araştırma yok iken siz nerden biliyorsunuz Üstadlar’ın tutmadığını?”dediği öğrenildi.

Giray Güngör ve kararları sorgulanıyor iddiası

Giray Güngör’ün yaptığı bu değişikliğin rating sonuçlarına göre olduğu ve bununla beraber yayın akışı konusunda hata yaptığı konuşuluyor.

Yoğun Akıcı; Nihat Sırdar’ın ardından Alem Fm’de  son 1 yılda yayına konulan 3. program oldu.Radyo kulislerinde şimdi Giray Güngör’ün yayın yönetmenliğinin sorgulanmaya başladığı konuşuluyor.

AlemFmYogun Akici

 

 

 
Bir cevap yazın