5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde Neler Yaşandı?


5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde Neler Yaşandı?

Fatih Belediyesi tarafından hayata geçirilen 5.Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri dün akşam Zorlu PSM’de gerçekleşti.Birçok radyocunun, müzik yapımcısının ve sanatçının katılım gösterdiği gece renkli anlara sahne oldu.

Gecenin açılışını konuşmasıyla Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir,  gecenin sunuculuğunu ise Ünlü Radyocu Ceyhun Yılmaz yaptı.

Gecenin açılışında yapılan gösteriler büyük alkış topladı.Gülşen, Murat Dalkılıç, Demet Akalın, Serkan Kaya, Eypio-Burak King, Ümit Besen ve Pamela’nın sahne aldığı gecede seyirciler keyifli anlar yaşadı.Kazanan radyoculara ödüllerini sanatçılar takdim etti.

Radyocuların Gecesinde Radyocular Arkada, Sanatçılar ve Yapımcılar Ön Sıralarda Oturdu!

Girişteki bilet karışıklığı ve kuyruğu, radyocuların arka sıralara oturturulduğu için rahatsız olduğu, hatta bu yüzden Power Grubu’ndan Atilla Şen ve ekibinin geceyi başlamadan terkettiği, sanatçıların, yapımcıların ve bazı önceliği olduğu düşünülen radyocuların protokole oturtulduğu, bazı davetlilerin lcv yaptırmadığı için alınmadığı göze çarptı. Geceye damgasını vuran ise Best Fm’den Gazoz Ağacı programı ile tanınan Cem Arslan ve Number1 Medya Grubu’nu temsil eden Kadir Çetin oldu.Kadir Çetin; “Radyocular protokol olmasa da protokolün arkasında otursalar çok daha iyi olur” sözleriyle oturma düzensizliğine değindi.

“Hop Nereye Bir Dakika”

 Cem Arslan; “50 kişi sordu nereye gidiyorsun diye kendi gecemizde bile kart göstermeden kapıdan geçemiyoruz bir trafik yaratamıyoruz.Biz radyocular birbirimizi tanımazken sevgili başkanımız bize bizi tanıttı gerçekten.23 yıldır bu işi yapan biri olarak kapıdan girerken hop nereye bi dakika biletini göreyim falan diyorlar” diye rahatsızlığını belirtti.

“Yerel Radyocuların Hakkını Yediniz”

Ceyhun Yılmaz; “Yozgat Fm’in neden kazandığını araştırırken altından sosyal medya fenomenlerinin büyük desteği çıktı” dedi ve Sosyal Medya Fenomeni Halil Söyletmez’i sahneye çağırdı.Halil Söyletmez; ” Yozgat’ın bu ödülü kazanması için elimden geleni yaptım, çünkü Yozgat bunu hakediyor neden bilmiyorum ama Yozgat’a karşı bir sempatim var” dedi.Bu sözlerin ardından salondan “yerel radyocuların hakkını yediniz” diye bir ses yükseldi.Radyocu İlker Saygı’da törenden sonra bu konu ile ilgili rahatsızlığını facebook sayfasından uzun bir yazı ile dile getirdi.